دسته‌بندی‌های اصلی


فروش فوق العاده


جدیدترین محصولات

پرفروش ترین محصولاتتجربه خرید آنلاین و حضوری در یک زمان

در حالی که در گوگل در پی یک وب‌سایت مناسب برای خرید کفش بودم، این پرسش به ذهنم رسید که در گذشته چه میزان زمان از دست می رفت تا یک جفت کفش مناسب خریداری شود؟

یاد زمانی افتادم که برای خرید کتانی ورزشی از غرب تهران به میدان منیریه می رفتم و با عوض کردن چند خط اتوبوس و تغییر مسیر با تاکسی چیزی در حدود 3 ساعت زمانم سپری می شد تا به منیریه مرکز خرید کفش های ورزشی و اسپرت می رسیدم و قطعا بعد از طی یک مسافت طولانی آن هم در هوای گرم و ترافیک مرکز شهر کلی انرژی خود را از دست میدادم، پیش از آن که فرآیند خرید را آغاز کنم. بعد از آن با گشت و گذار در مغازه های متنوع و پازدن کفش های گوناگون از تفاوت قیمت ها و برندها گیج می شدم و تشخیص کفش اصل و فیک مرا تا مرز کلافه گی پیش می برد.

در همین افکار غرق بودم که با یه سرچ در گوگل تعداد زیادی از وب‌سایت‌های تخصصی خرید کفش را پیدا کردم. همین‌که فروشگاه‌های اینترنتی را یکی پس از دیگری نگاه می کردم، یافتن کفش مناسب برایم دشوارتر می شد.

بازار کفش در کشور، مملو از محصولات بی نام و نشان است که فاقد هویتی اصیل در خود هستند. برندهای خارجی و مطرح جهانی هم به دلیل داشتن قیمت ناعادلانه و عدم وجود نمایندگی‌های معتبر، انتخاب مناسبی به شمار نمی آیند؛ اما در این بحبوحه بازار، یک موضوع را در ذهن داشتم که خرید کفش ایرانی یک بازی بُرد بُرد است؛ هم به نفع تولید کننده ایرانی است که کارآفرینی کرده و برای هزاران کارگر شغل ایجادنموده و هم به نفع مصرف کننده است که کیفیت بالا و راحتی را با قیمت مناسب برای خود فراهم می کند.

پس با توجه به فاکتورهای اصلی برای انتخاب فروشگاه آنلاین کفش، نهایتا فروشگاه اینترنتی پاشنه را انتخاب کردم، چون ادعا داشت که بازار کفش ایرانی است و انبوهی از کفش های ایرانی در مدل ها و سایز های متنوع را داراست. تنها دغدغه ای که هنوز مرا از خرید آنلاین باز می داشت، عدم اطمینان از سایز کفش و میزان راحتی آن بود.

چطور می‌توانم قبل از آنکه کفش را بپوشم، در مورد سایز و مدل آن مطمئن باشم؟

چطور وقتی نمی‌توان به صورت فیزیکی کفش را امتحان کرد و چند قدم کوتاه با آن برداشت، محصول را خریداری کنم؟

همه این افکار در سرم بود که با ورود به سایت پاشنه خیالم از این بابت هم راحت شد. به عکس وسط سایت که نگاه کردم، پاهای مردی را دیدم که در حال پوشیدن یک جفت کفش رسمی مردانه بود و در کنار آن نوشته شده بود که “قبل از خرید 4 جفت پا بزن!”

بله با خرید از فروشگاه اینترنتی پاشنه می توانستم تمام مزایای خرید حضوری و خرید آنلاین را یک جا داشته باشم و این از خدمات منحصر به فردی بود که باعث تمایز این وب سایت از سایر رقبا می شد. دسته بندی های سایت شامل کفش های مردانه و زنانه بود که در مدل های ورزشی، مجلسی، روزمره، پاشنه بلند، طبی، صندل، کالج و دمپایی تقسیم شده و فیلتر های موجود در سایت کمک کردند تا هر چه زودتر کفش موردنظر خود را در بین انبوه کالا ها بیابم و نهایت دو مدل در دو سایز متفاوت را در سبد خرید قرار داده و بعد از ثبت مشخصات، سفارش را قطعی کرده و با خیال راحت پرداخت آنلاین درب منزل را انتخاب کنم.

فردای همان روز، ساعت 7 عصر زنگ خانه‌مان به صدا در آمد، از پشت آیفون مرد محترمی گفت: “سلام، از طرف فروشگاه اینترنتی پاشنه آمدم.” هر چهار مدل کفش را امتحان کردم و نهایتا کفشی که برای پای من مناسب تر بود و مدلش را بیشتر دوست داشتم را انتخاب کردم و با پرداخت هزینه همان کفش به راحتی تنها با چند کلیک کفش ایرانی دلخواه خود را درب منزل تحویل گرفتم و این اولین تجربه شیرین من از خرید در بازار آنلاین بود.