نمایش 1–6 از 12 نتایج

جدیدترین مدل های کفش بچگانه
خرید کفش و لباس برای کودکان از اهمیت ویژه تری به نسبت بزرگسالان برخوردار است؛ به همین علت باید دقت و حساسیت بیشتری در هنگام خرید برای کودکان مخصوصا خرید کفش بچه گانه انجام داد.

اولین قدم های کودکان باید به درستی برداشته شود تا فرم راه رفتنشان از کودکی درست شکل بگیرد پس از نوزادی، کفشی که برای آن ها انتخاب می کنید باید راحت و هم سایز با پای آن ها باشد تا هنگام راه رفتن اذیت نشوند. برند تن تاک یکی از برندهایی است که بهترین و جدید ترین کفش های بچگانه را طراحی می کند و سعی دارد انواع کفش هایش اعم از کفش های اسپرت و کتونی(کتانی)، کفش های مجلسی بچگانه و پاشنه بلند، کفش های ساق دار و حتی دمپایی با بهترین کیفیت تولید شود.

دقت کنید که کفش های پلاستیکی یا برخی از کفش های پارچه ای برای کودکان نامناسب بوده و بهتر است به جای اینکه کفش های زیادی برای کودکان بخرید، کمی بیشتر هزینه کرده و چند دست کفش مناسب برای آن ها تهیه کنید. کفش مناسب، کفشی است که جلوی عرق کردن بیش از حد پا را بگیرد، رطوبت را جذب کند و کودک بتواند در آن به راحتی انگشتان پایش را حرکت دهد که می توانید برای اطمینان از مناسب بودن سایر کفش، وقتی کودک آن را پا کرد، نوک کفش را فشار دهید تا از مناسب بودن سایز آن اطمینان داشته باشید. علاوه بر موارد بالا، سبک بودن کفش هم بسیار مهم است و کفشی سبک است که از مواد سبک و با کیفیت تهیه شود و پا بتواند در آن به راحتی نفس بکشد. البته دقت کنید که کفش نباید خیلی هم آزاد باشد تا هنگام راه رفتن از پای کودک در نیاید. مثلا کفش های چسبی، کفش های راحتی هستند که کودکان خودشان می‌توانند اندازه آن را تنظیم و به راحتی پا بکنند یا از پایشان دربیارند و در آن احساس راحتی کنند.
کفش بچگانه دخترانه
دنیای دخترانه، دنیای رنگی و فانتزی است. دختر بچه ها معمولا دوست دارند خودشان کفششان را انتخاب کنند، پس بهتر است برای خرید کفش مدرسه یا کفش مهمانی بچگانه به فروشگاه اینترنتی سر بزنید که از جنس و کیفیت آن ها اطمینان خاطر دارید و از کودک بخواهید تا با سلیقه خود کفشی مناسب انتخاب کند.
کفش بچگانه پسرانه
پسر بچه ها علاقه زیادی به بازی های پر تحرک مثل فوتبال، والیبال و بسکتبال دارند که این مدل بازی ها نیاز به تحرک و دویدن زیادی دارند؛ پس کفشی برای آن ها مناسب است که مقاوم باشد و هنگام بازی، پاره نشود و آسیب نبیند. می توانید کفش بچگانه پسرانه را با لباس های آن ها ست کنید تا ترکیب لباسشان شیک تر به نظر برسد.
کفش بچگانه نوزادی
پاپوش های نوزادی چون قیمت آنچنان بالایی ندارند، اگر به صورت عمده خریداری شوند قیمتشان ارزان تر می افتد. بعضی از کفش های نوزادی سفید رنگ‌ و نازک اند، گویا برای تابستان طراحی شده اند. این سبک کفش ها به علت رنگ خنثی آن به راحتی با سایر لباس های رنگی کودک ست می شوند.
نکاتی که در خرید کفش بچه گانه باید رعایت کرد
علاوه بر ظاهر کفشی که برای کودکان انتخاب‌می کنید، بافت درونی و انعطاف پذیزی کفش نیز بسیار مهم است. تودوزی کفش باید نرم و لطیف باشد و پای کودک را آزار ندهد. نکته ی دیگری که باید قبل خرید کفش برای کودکتان رعایت کنید، اندازه گیری دقیق سایز پای کودک است که برای این کار می توانید از دستگاه های اندازه گیری پا یا نمودار اندازه گیری پا استفاده کنید و یا اگر کودکتان در سنی است که خودش می تواند راه رود از او بخواهید تا کمی راه رفته و حس خود را هنگام راه رفتن به شما بگوید.
خرید اینترنتی کفش بچگانه ایرانی از فروشگاه اینترنتی پاشنه
راحت ترین راه‌ برای خرید کفش، اینترنت و فضای آنلاین است؛ چرا که تنوع و انتخاب از طریق خرید آنلاین راحت تر انجام می‌گیرد و نیازی به صرف وقت زیادی برای گشتن در مغازه ها نیست. کودکان هر روز خواسته های جدیدی دارند و برای تک تک فصل های سال نیاز به کفش و لباس دارند. کفش مدرسه، کفش فوتبال بچگانه، کفش مجلسی بچگانه مواردی است که خرید آن ها برای بچه ها ضروری است و ممکن است خرید تک تک آن ها زیاد طول بکشد؛ اما اگر خرید آنلاین راترجیح می دهید، علاوه بر تنوع بالاتر، سرعت خرید نیز بیشتر می شود.