هیچ محصولی یافت نشد.

خرید انواع کفش و پاپوش نوزادی دخترانه و پسرانه

در بازه ی تولد تا 18 ماهگی، که نوزاد راه رفتن بلد نیست، از پاپوش به جای کفش برای او استفاده می کنند اما کم کم که کودکان بزرگ تر می شوند، دوست دارند خودشان راه بروند و کفش شان را انتخاب کنند. از همان ابتدا بهتر است به جای توجه به زیبایی و قیمت کفشی که قرار است برای کودکتان تهیه کنید، به راحتی و کیفیت آن دقت کنید؛ زیرا کفش نامناسب سلامت پاهای کودک را به خطر می اندازد و جلوی رشد صحیح پا را می گیرد.

کفش اسپرت نوزادی

پاپوش های نوزادی معمولا برای کودکان زیر 1سال استفاده می شوند و تنوع و رنگ های متنوعی دارند. این پاپوش های فانتزی و با مزه (funny) می توانند برای مهمانی و به عنوان کفش مجلسی نوزاد، یا به عنوان روزمره و کفش دم دستی نوزاد استفاده شوند. بافت پاپوش ها می تواند پارچه، کاموا و سایر جنس ها باشد. در همه ی پاپوش ها این نکته حائز اهمیت است که هوا از داخل آن ها عبور کند و جلوی عرق کردن پای کودک را بگیرد؛ زیرا پاها قلب دوم انسان هستند و پاها موظف اند خون را پمپاژ کرده و به سایر قسمت ها بفرستند.

کفش ساق دار نوزادی

کفش های ساق دار نوزادی علاوه بر شیک بودن، قسمت بیشتری از پا را احاطه کرده و از پای کودک در مقابل سرما و سر خوردن حفاظت می کنند. زیره این کفش ها، علاوه بر نرم و انعطاف پذیر بودن دارای برجستگی هایی به نام گریپ است و مانع از افتادن دلبندتان می شوند.

پاپوش توری نوزادی

معمولا به خاطر پوست لطیفی که کودکان تازه متولد شده دارند؛ از پاپوش ها و جوراب های توری برای آن ها استفاده می کنند. این پاپوش ها بسار سبک هستند و تنوع و مدل های بسیار زیبایی دارند. برای مثال استفاده از پاپوش هایی که کنارشان پاپیون به کار برده شده، پای نی نی شما را خوردنی تر می کنند.

انواع دوخت کفش نوزادی

کفش نوزادی پسرانه و دخترانه می تواند بافت های متفاوتی داشته باشد. استفاده از پارچه های نرم و نخی و چرم در دوخت کفش نوزادی، آن را سبک کرده و باعث می شود نوزاد در کفش احساس راحتی کند. زمانی که نوزادان شروع به چهار دست و پا رفتن می کنند، بهتر است کفش هایی را پای آن ها کنید که کفی لاستیکی داشته باشند تا کشش و اصطحکاکی که کودک شما نیاز دارد را تامین کنند و کودکتان زودتر شروع به راه رفتن کند.

کفش جغجغه ای دخترانه و کفش سوتی پسرانه

کودکان صداها را خیلی خوب تشخیص می دهند؛ به همین علت اگر در دوران کودکی، کفش هایی برایشان خریداری شود که هنگام حرکت، صدا بدهد آن ها بیشتر به راه رفتن تشویق می شوند. کفش نوزادی پسرانه، هنگام راه رفتن کودک صدایی شبیه به سوت می دهند و به همین علت به آن ها کفش سوتی نیز می گویند.  بچه ها وقتی  این کتونی(کتانی) های سوتی و جغجغه ای را می پوشند دیگر دوست ندارند آن را از پایشان در بیاورند و گاهی ساعت ها با آن ها حرکت و بازی می کنند.

خرید کفش و پاپوش نوزادی

فروشگاه پاشنه، مجموعه ای از جدیدترین مدل های کفش و پاپوش های نوزادی را در اختیار شما قرار داده تا بهترین ها را انتخاب کنید و از مناسب بودن کیفیت و قیمت کفش نوزاد دخترانه و پسرانه اطمینان خاطر حاصل فرمایید.