نمایش یک نتیجه

جدیدترین مدل های شیک و فانتزی کفش پسرانه بچگانه

کفشی را برای کودکتان انتخاب کنید که هنگام راه رفتن با آن احساس ناراحتی نکند و فاکتورهایی مثل نرمی، سبکی و انعطاف پذیری در آن رعایت شده باشد. انتخاب کفش مناسب نه تنها به راه رفتن کودک کمک می کند، بلکه سلامتی پا و کمر کودک را نیز تضمین کرده و باعث می شود با اطمینان خاطر بیشتری قدم برداشته و حتی بدود. بهترین زمان برای خرید کفش، بعد از ظهر می باشد؛ زیرا در آن موقع پا به بیشترین میزان اندازه خود رسیده و دیگر از بابت تنگی کفش نگران نخواهید بود. کفی کفش بچه گانه باید در عین نرم بودن، مقاوم باشد تا کودک قدم های مطمئنی بردارد. همچنین انحنای داخلی کفش نیز باید استاندارد باشد تا از صافی پا و گسترش آن جلوگیری کند.

کفش پسرانه مجلسی

خرید کفش کلا کار مشکلی است، مخصوصا برای کودکان که عضلات و استخوان های نرمی دارند و کوچک ترین اشتباهی می تواند آسیب های جبران ناپذیری برای آینده آن ها داشته باشد؛ پس اگر به دنبال کفش رسمی و شیکی هستید تا با لباس کودکتان بتوانید ست کنید، علاوه بر زیبایی و مدل کفش، به راحتی آن هم توجه کنید و کیفیت کفش را فدای ظاهر آن نکنید. امروزه سایت های معتبری مثل پاشنه به وجود آمده اند تا با ارائه متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات خیال شما را از بابت خرید انواع کفش ها برای دلبندانتان راحت کنند.

کفش پسرانه تابستانه

کفش های فصل های مختلف، متفاوت اند. با تغییرات آب و هوایی، کفش ها نیز تغییر پیدا کرده و مدل های جدیدی به بازار عرضه می شوند؛ برای مثال با آمدن فصل تابستان، مدل های کفش ها در تولیدی ها به صندل تغییر پیدا می کنند تا پا در آن ها آزادتر باشد و احساس گرما نکند. یکی از نکاتی که باید هنگام خرید صندل به آن توجه کرد، ضد تعریق بودن کفش است تا پاهای ظریف کودکتان در کفش عرق نکند و خنک نگه داشته شود.

کفش فوتبالی پسرانه

کودکان مخصوصا پسر بچه ها دائما در تحرک و بازیگوشی اند و به همین خاطر کفش های اسپرت متنوعی به وجود آمدند تا پاسخگوی تمام نیاز های کودکان باشند. یکی از این کفش ها، کفش مخصوص فوتبال است که باید رویه مقاومی داشته باشد تا کودک هنگام بازی لیز نخورد. به طور کلی نکات زیر باید در کفش های کتونی رعایت شوند.

ویژگی های کفش کتانی پسرانه

  1. قالب کفش پسر بچه باید استاندارد و متناسب با فرم و اندازه پای کودک باشد.
  2. کفش پسرانه بچگانه باید سبک و راحت باشد.
  3. کفش ورزشی بچه گانه باید جاذب رطوبت باشد و از عرق کردن پا جلوگیری کند.

 کفش ساق دار پسرانه

جوانان همواره به دنبال جدید ترین مدل های کفش هستند. کفش های ساق دار، یکی از کفش هایی است که متناسب با سلیقه همگان طراحی شده و علاوه بر خاص بودن، این مدل کفش های نوجوان پسرانه، از استحکام بالایی نیز برخوردار است. کفش های ساق دار به نسبت کفش های معمولی بخش بیشتری از مچ پا را می گیرند و این موضوع باعث شده هنگام راه رفتن به پاها فشار کمتری وارد شود.