نمایش 1–24 از 71 نتایج

کفش تخت و کالج

کفش مردانه کالج کد50

76,900 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 821

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 439

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 507

399,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه نالسیگ کد14

208,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 799

439,000 تومان
130,000 تومان
225,800 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 440

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 850

479,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 664

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 535

439,000 تومان

کفش مجلسی و رسمی مردانه

خرید کفش مجلسی مردانه، انتخاب بی چون و چرای همه مردان و پسران جوان است. مگر غیر از این است این مدل کفش، شخصیت مردان بیشتر نمایان می سازد؟ پس چرا نباید در کمد لباس تان چند جفت از کفش‌های رسمی مردانه نداشته باشید؟

یقیناً برای حضور در هر مراسم و مهمانی های رسمی، پوشیدن کفش کلاسیک مردانه نه تنها بسیار مناسب است، بلکه باعثِ جلب نظر دیگران نیز شوید. کفش های مجلسی در همه مدل ها و رنگ ها یافت می شوند، اما قبل از آن ضروری است در مورد این نوع کفش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

ویژگی های ظاهری کفش رسمی مردانه

به طور کلی، کفش های مجلسی مردانه ظاهری ساده، جذاب و شیک دارند. این کفش ها اغلب از نظر ظاهری به مدل های آکسفورد، دربی، مونک و کالج تقسیم می شوند. نوع آکسفورد، رسمی ترین مدل کفش کلاسیک مردانه است و از طریق ناحیه بَندی کفش که به هم چسبیده است شناسایی می ‌شود.

کفش دربی برعکس کفش آکسفورد است، یعنی ناحیه بَندی آن باز است. مدل کفش مونک به جای بند از طریق یک یا دو سگک شناسایی می ‌شود. همچنین مدل های کالج بدون بند و سگک داشته و نسبت به دیگر انواع کفش مردانه، ظاهری اسپرت تر دارند.

برخی از کفش های مجلسی ظاهری تزئینی دارند، به این شکل که معمولاً در جلوی کفش سوراخ هایی با طرح و الگوی خاصی طراحی شده‌ اند. همین حالت تزئینی به کفش هم کاربردی رسمی و هم غیر رسمی داده است. معمولاً کفش های رسمی دارای مقداری پاشنه نیز هستند که این ویژگی هم به راحتی بیشتر کاربر کمک می‌کند و استایل کفش را رسمی تر نشان می‌ دهد.

ناگفته نماند، ظاهر کفش مجلسی مردانه دارای بازه ای گسترده از مدل ها و طرح ها است، بنابراین انتخاب مدل به علاقه شخصی فرد وابسته است.

 

رسمی ترین رنگ برای کفش مردانه

کفش رسمی مردانه اغلب در طیف رنگ های مشکی، قهوه ای، شرابی و سرمه ای یافت می شوند. هر چهار رنگ رسمی هستند، ولی رنگ مشکی را می توان رسمی ترین رنگ نامید. با این حال، در انتخاب رنگ کفش، لازم است نخست آن را با رنگ کت و شلوار تطبیق دهید.

بهتر است برای کت و شلوار مشکی و نوک مدادی از کفشی به رنگ مشکی و برای کت و شلوار قوه ای و سرمه ای از کفشی به رنگ قهوه ای یا شرابی استفاده کنید. کت و شلوار سرمه ای را بهتر است با کفشی به رنگ مشکی یا سرمه ای ست کنید.

 

در مجالس رسمی چه نوع کفشی بپوشیم؟

در واقع پاسخ به این پرسش بسیار راحت است، در هرگونه مراسم رسمی ضروری است کفش مجلسی مردانه به پا کنید. هر مدلی را که خریداری می کنید، تنها کافی است رنگ آن را رنگ کت و شلوار خود ست کنید.

در مهمانی های خودمانی می توانید در کنار شلوار جین و پیراهن، از پوشیدن کفش های کالج یا مدل های تزئینی نهایت لذت را ببرید. این مدل ها بیشتر استایلی نیمه رسمی نیز دارند. به هر حال از پوشیدن کتانی ورزشی در مجالس رسمی خودداری کنید.

 

چه جنسی برای کفش های رسمی مردانه مناسب است؟

  • چرم طبیعی: بهترین متریال ساخت کفش کلاسیک مردانه، چرم طبیعی است. این جنس نه تنها بسیار بادوام است، بلکه بسیار لوکس بوده و زیبایی بی همتایی دارد. یقیناً با پوشیدن یک جفت کفش رسمی مردانه چرم و براق، نظران دیگران را ب خود جلب خواهید کرد.

 

  • چرم صنعتی: برای مدل های ارزان، اغلب چرم صنعتی (مصنوعی) را می توان پیشنهاد داد؛ اما باید بدانید کفش های ساخته شده از چرم صنعتی نه تنها تمام ویژگی های چرم طبیعی را دارا هستند، بلکه ویژگی های منفی آن را نیز بر طرف کرده اند. برای مثال، چرم صنعتی بسیار سبک تر از چرم طبیعی است.

 

  • جیر: انتخاب جیر برای کفش رسمی مردانه تا حدودی سخت است، هم از این لحاظ که جذابیت چرم را نداشته و هم اینکه بیشتر سبکی غیر رسمی دارد. با این حال، کفش جیر می‌تواند برای علاقه مندانش همچنان جذاب و بی مانند باشد.

 

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی پاشنه؟

پاشنه به عنوان «مرجع تخصصی خرید آنلاین کفش ایرانی» شناخته می ‌شود. این وب‌سایت آنلاین با حمایت از تولید کنندگان داخلی، توانسته در راستای نیازهای مردم گام بردارد. از این رو، می توانید جدیدترین مدل های کفش رسمی و مجلسی مردانه را با نهایت کیفیت و قیمت مناسب از این وب‌سایت خریداری کنید. همچنین، پاشنه جهت رضایت بیشتر مخاطبان، بسیاری از کفش های ارزان قیمت خود را تحت عنوان تخفیف های ویژه به فروش می رساند.