نمایش 1–24 از 76 نتایج

330,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 651

439,000 تومان
427,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 439

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 851

479,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 507

399,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 821

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 799

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه بوفو چرم F14

460,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 440

439,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 850

479,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش مردانه هنرین چرم 664

439,000 تومان

کفش چرم مردانه

خرید کفش چرم مردانه می‌تواند یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه باشد. مردانی که کفش‌های چرم می‌پوشند، ناخودآگاه در نزد دیگران شخصیتی احترام برانگیز دارند. یقیناً هیچ چیز به اندازه متریال چرم جذاب و منحصر به فرد نیست.

با‌این‌حال، همان قدر که انتخاب یک محصول چرمی از نظر دوام، کیفیت و شیک بودن حرف نخست را می‌زند، به همان اندازه نیز نحوه انتخاب و نگهداری از آن کاری دشوار است. برای خرید هر نوع کفش چرم مردانه اعم از کفش رسمی، نیم بوت، صندل، کفش طبی یا کالج، لازم است موارد مهم زیر را در خاطر ثبت کنید.
آیا کفش چرم جا باز می‌کند؟
با اینکه انتخاب کفش سایز کوچک کاری نادرست است، ولی برخی از مردم به هر دلیلی ممکن است با این مشکل روبرو شوند. در واقع متریال چرم به دلیل نرمی و انعطاف‌پذیری بالا تا حدودی قابلیت کشسانی دارد، یعنی با استفاده مداوم و به کار بردن قالب بزرگ (به اندازه یک سایز بزرگ‌تر) کفش چرم مردانه جا باز خواهد کرد.

چگونه کفش چرم جیر را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن کفش جیر نیاز به برس (فرچه مخصوص)، مقداری سرکه سفید یا الکل، پارچه تمیز و اسپری تمیزکننده دارید. نخست برس را بر روی نواحی که دارای لَک یا کثیفی است بکشید تا لایه سطحی کفش از تا حدودی از گرد و غبار پاک شود.

اگر کثیفی به عمق کفش رفته باشد، لازم است پارچه تمیز را آغشته به سرکه کرده و در منطقه مورد نظر بکشید. به غیر از سرکه نیز می‌توانید از الکل یا اسپری تمیز کننده مخصوص کفش جیر استفاده کنید. بگذارید کفش کاملاً خشک شود، سپس دوباره بر روی نواحی مورد نظر برس بکشید. در پایان برای براق شدن کفش از تمی کننده استفاده کنید.

چگونه کفش چرم را واکس بزنیم؟

برای واکس زدن کفش چرم نیاز به برس (فرچه یا موهای نرم)، واکس سنتی و پارچه تمیز دارید. نخست لازم است برای زدودن گرد و غبار از پارچه استفاده کنید، سپس قبل از واکس زدن، روی تمام سطوح کفش برس بکشید.

حالا کفش چرم مردانه آماده واکس زدن است، با فرچه مخصوص واکس به مقدار لازم همه بخش‌های کفش را واکسی کنید، سپس شروع به برس کشیدن کنید. ممکن است برس زدن چندین دقیقه وقت شما را بگیرد، ولی در عوض کفش تمیز و براق می‌شود.

چگونه کفش چرم را تشخیص دهیم؟

به دلیل پیشرفت فناوری تولید چرم مصنوعی، تشخیص اصل یا فیک بودن چرم تا حدودی دشوار است. با‌این‌حال، هنوز هم راه‌های مختلفی برایی تشخیص اصل بودن کفش چرم مردانه وجود دارد.

کفش چرم معمولاً بوی خاصی می‌دهد، اگر احساس کردید چرم بوی پلاستیک می‌دهد بدانید که مصنوعی است. نرم بودن و انعطاف‌‌پذیری از ویژگی‌های مهم چرم طبیعی است، هر اندازه کفش چرم سفت و سخت بود، بدانید از چرم مصنوعی ساخته شده است.

آزمون حرارت باعث می‌شود چرم مصنوعی به سرعت تغییر شکل داده و بوی پلاستیک از آن ساطع شود؛ چرم طبیعی در برابر گرما مقاوم است. همچنین به دلیل وجود منافذ بسیار ریز در باف چرم طبیعی، این متریال جاذب آب است؛ ولی چرم مصنوعی به هیچ عنوان جاذب آب ندارد.

چگونه کفش چرم خشک را نرم کنیم؟

کفش مردانه اگر از چرم طبیعی ساخته شده باشد، نرم و منعطف است. ولی در برخی از موارد ممکن است در مراحل دباغی و پرداخت چرم از مواد شیمیایی استفاده شود که منجر به خشک شدن کفش می‌شود.

جهت برطرف کردن این موضوع، بهترین روش گرما است. کفش خود را برای چندین ساعت در آفتاب قرار دهید، یا می‌توانید با روشی خانگی یعنی استفاده از سشوار جهت حرارت دهی به کفش استفاده کنید.

در بازار برخی از روغن‌های مخصوص به فروش می‌رسند که برای نرم کردن و تغذیه چرم بسیار مناسب هستند. همچنین واکس زدن مداوم نیز به نرم شدن کفش چرم کمک می‌کند.

چه نوع واکسی برای کفش چرم مناسب است؟

معمولاً واکس سنتی بهتر از واکس مایع است، به این دلیل به خوبی چرم را تغذیه می‌کند. تغذیه شدن کفش نه تنها به افزایش طول عمر آن کمک شایانی می‌کند، بلکه ظاهر و زیبایی آن را نیز حفظ می‌کند. ناگفته نماند، رنگ واکس را مطابق با رنگ کفش خود انتخاب کنید.

رنگ مناسب برای کفش‌های چرم مردانه کدامند؟

انتخاب رنگ موضوعی شخصی است، با این حال رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و شرابی به صورت سنتی بیشترین محبوبیت را دارند.

خرید کفش چرم مردانه شیک از فروشگاه اینترنتی پاشنه

از مهم‌ترین اهداف فروشگاه اینترنتی پاشنه، ایجاد فضای مناسب جهت ارائه تولیدات ساخت ایران و حمایت از برندهای داخل است. کیفیت، زیبایی و قیمت مناسب، ویژگی‌های اصلی این وب‌سایت آنلاین فروش کفش است.

پاشنه ارزش‌هایش را بر مبنای تقاضای جامعه بنا نهاده است، به همین دلیل به خوبی می‌داند که در زمان حال نیازها و خواسته‌های مردم چه چیزهایی است و چگونه باید به این مهم از طریق مسیر درست آن پرداخته شود.