نمایش یک نتیجه

جدیدترین مدل های صندل مردانه
قبل از آنکه فصول گرم سال سَر برسند، خرید صندل مردانه کاری ‌اجتناب ‌ناپذیر است. از این جهت که این کفش‌ ها به خوبی از پاها در برابر شرایط آب و هوای گرم محافظت کرده و به کاربر احساس راحتی بیشتری می ‌بخشند. با اینکه همه ما به خوبی از فواید پوشیدن صندل آگاه هستیم، ولی ممکن است در زمان خرید از خود بپرسیم: «جدید ترین مدل ‌های صندل مردانه کدامند؟ یا اینکه یک صندل مردانه خوب باید دارای چه ویژگی‌ هایی باشد؟»

 
انواع صندل مردانه
صندل اسپرت: این مدل صندل ماهیتی اسپرت داشته و اغلب به وسیله بندهایی سگک دار (تسمه) و پهن از قسمت پشت و یا کناره بسته می‌‍شوند. این صندل محبوب‌ترین نوع پاپوشِ تابستانه برای مردان است، زیرا بیشتری حمایت و پشتیبانی را از پا دارند. صندل اسپرت همچنین ممکن است جلو باز (باز بودن قسمت جلویی صندل و نمایان شدن انگشتان پا) یا جلو بسته باشد. این صندل بهترین نوع برای پوشش بیرون از خانه است.

صندل اسلاید: یکی از قدیمی ترین مدل صندل های مردانه، نوع اسلاید است. این صندل هیچ گونه بند یا سگکی ندارد و از طریق قسمت بالایی پهن خود که روی پا را می پوشاند شناخته می‌ شود. در واقع پا درون این قسمت که مانند یک قاب می‌ماند محکم و سفت می ‌شود. این صندل اغلب مناسب داخل خانه و یا کارهای کوچک خارج از خانه است.

صندل برکن استارک: این صندل از طریق دو تسمه سگک دار شناخته می‌ شود. بر عکس صندل اسپرت از پشت پاها پشتیبانی نمی کند و به مانند صندل اسلاید پوشیده می ‌شود. این صندل رسمی تر از صندل اسلاید بوده ولی به اندازه صندل اسپرت مناسب پیاده روی و بیرون رفتن های طولانی مدت نیست.

صندل لا انگشتی: این صندل معرف حضور همه مردان و پسران جوان است. اغلب صندلی بسیار محبوب می‌ باشد، ولی به ‌طور کلی ماهیت استفاده از آن تنها برای کنار دریا و سواحل است. کمترین راحتی و پشتیبانی از پا را دارد و با استفاده مداوم بین انگشت شست و میانه ایجاد تورم و تاول می‌کند. این صندل به هیچ عنوان مدلی مناسب داخل یا بیرون از خانه نیست.

 
جنس های متنوع صندل مردانه
چرم طبیعی: بهترین متریال تولید صندل که از نظر دوام و زیبایی حرف نخست را می‌زند، چرم طبیعی است. صندل مردانه چرم نه تنها بسیار نرم و منعطف است، بلکه به خوبی از پاها پشتیبانی می‌ کند. لوکس بودن و قیمت بالا از مشخصات اصلی این صندل است.

چرم صنعتی: این چرم که اغلب با نام چرم مصنوعی نیز شناخته می شود، شباهت بسیار زیادی به چرم طبیعی دارد. به دلیل اینکه فناوری تولید چرم صنعتی رو به تکامل است، این چرم اغلب بسیار مستحکم، مقاوم در برابر نفوذ آب و بسیار سبک است. صندل مردانه ترک اغلب از چرم طبیعی و صنعتی ساخته می‌‍ شوند.

جیر: جیر نوعی چرم طبیعی است، ولی اغلب به دلیل ظاهر بسیار متفاوتی که دارد، محبوب افراد خاصی است. زیبایی و طول عمر بالا از ویژگی های این متریال است، اما مشکل بزرگ آن، سخت تمیز کردنش می‌ باشد.

 
اصول پوشیدن صندل مردانه
صندل ذاتاً ماهیتی اسپرت دارد، ولی برخی از صندل ها به ویژه آن‌ها که جلو بسته هستند را می‌توان با استایل رسمی هم ست کرد. با این حال، صندل با شلوار جین، تی شرت، پیراهن و شلوارک ست است. بهتر است در مراسم و مهمانی های رسمی و حتی محیط های کاری و اداری از پوشیدن صندلی خودداری کنید؛ اما برای مهمانی های خودمانی و یک گشت و گذار عصرانه، صندل انتخابی فوق العاده است.

 
ویژگی های یک صندل مناسب و راحت

ضروری است در زمان پوشیدن صندل، کاربر احساس راحتی و نرمی کند.
هر چه وزن صندل کمتر باشد، میزان رضایت کاربر بیشتر خواهد بود.
انعطاف پذیری به جنس و متریال صندل وابسته است و افزایش این مورد به راحتی بیشتر و عدم احساس ناراحتی از سوی کاربر می‌ شود.
صندل باید دوام و طول عمر بالایی داشته باشد، به ویژه تسمه های آن باید با حداکثر دقت به زیره صندل دوخته و سفت شود.
زیبایی و تطابق صندل با استایل مردانه نیز بسیار مهم است. این مورد بیشتر به علاقه شخصی وابسته می‌ باشد.
کفی نباید به هیچ عنوان در صورت عرق کردن باعث لغزش پای کاربر درون صندل شود. جنس کفی صندل باید به گونه ای باشد که عرق را جذب کند.

 
خرید صندل مردانه از فروشگاه اینترنتی پاشنه
وب‌سایت پاشنه با توجه تولیدات داخل کشور و حمایت از محصولات ساخت ایران، توانسته به عنوان یک قطب بزرگ فروش کفش خود را معرفی کند. صندل های مردانه موجود در این فروشگاه، در نهایت کیفیت زیبایی و قیمت بسیار مناسب، آماده فروش به همه مردم در سراسر ایران زمین می‌باشد. تنها با چند کلیک، می‌ توانید از فروشگاه اینترنتی پاشنه به دنبال خرید صندل مردانه ارزان باشید.