نمایش 1–24 از 56 نتایج

60,000 تومان
66,900 تومان
66,900 تومان
70,700 تومان
60,700 تومان
106,700 تومان
76,300 تومان
46,100 تومان
44,300 تومان
41,700 تومان
46,700 تومان
46,900 تومان
30,990 تومان
96,900 تومان
96,900 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
38,000 تومان

دمپایی مردانه

خرید دمپایی به مانند دیگر انواع کفش‌ها جزء اقلام ضروری هر مرد و پسر جوانی است. به دور از آنکه سهولت در پوشیدن و درآوردن دمپایی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است، احساس سبکی و راحتی در راه رفتن نیز از جمله فواید داشتن یک جفت دمپایی مردانه است. بسیاری از آقایان از دمپایی برای کاربردهای معمول در بیرون از خانه استفاده می‌کنند، فارغ از آنکه پوشیدن دمپایی روفرشی مردانه در داخل خانه نیز بسیار مفید است. این نوع دمپایی رطوبت طبیعی پاها محافظت کرده و از ترک خوردگی و خشکی پا در ماه‌های سرد سال نیز جلوگیری می‌کند. با این حال، برای اطمینان از داشتن خریدی مطمئن ضروری است موارد زیرا در نظر بگیرید.

 

کاربری انواع دمپایی زیبا و راحت

صندل دمپایی: این مدل بیشترین شباهت را به صندل مردانه دارد، با این تفاوت که قسمت پشتی نداشته و نمی‌توان پاها را با استفاده از سگک در داخل کفش سفت کرد. این دمپایی کمی ظاهری رسمی داشته و مخصوص استفاده در بیرون از آن خانه است، به همین دلیل بسیار راحت بوده و کیفیت بالایی دارد. ناگفته نماند جنس این دمپایی‌ها معمولاً از چرم ساخته می‌شود. صندل دمپایی قیمت بالایی نسبت به دیگر انواع دمپایی دارد. الیته باید توجه داشت که این مدل از دمپایی با انواع صندل مردانه متفاوت است.

دمپایی معمولی: این مدل اغلب فقط روی سرپنجه‌ها را پوشش می‌دهند و یکی از قدیمی ‌ترین انواع دمپایی است. این نوع نسبت به مدل صندل دمپایی کمتر مناسب بیرون بوده، ولی از آن می‌توان در محیط خانه نیز استفاده کرد. نوع پلاستیکی آن معمولاً در محیط آشپزخانه، حمام و دستشویی مورد استفاده می‌گیرد و نوع چرمی آن اغلب در مراسم و مهمانی‌ها کاربرد دارد.

دمپایی روفرشی: همان‌طور که از نامش پیداست، دمپایی مخصوص استفاده در خانه است. جلوی این مدل دمپایی اغلب بسته است و معمولاً از پارچه‌ای بسیار نرم و راحت ساخته می‌شود. به ویژه در روزهای سرد زمستان، پوشیدن دمپایی روفرشی باعث حفظ گرمای پا می‌شود. همچنین زمانی که از بیرون به خانه می‌آیید، پوشیدن دمپایی روفرشی مردانه باعث عدم انتشار باکتری به داخل خانه می‌شود.

دمپایی لا انگشتی: همه ما معمولاً در استخرها و سواحل دریاها، دمپایی لا انگشتی را دیده‌ایم و می‌دانیم که تا چه اندازه این نوع دمپایی مردانه در نزد آقایان تا چه اندازه محبوب است. این دمپایی مناسب بیرون رفتن و حتی استفاده در خانه نیز نیستند و نسبت به دیگر مدل‌های دمپایی، حداقل راحتی را دارند. تاول و تورم در بین انگشت بزرگ و انگشت وسطی پا، به دلیل استفاده مداوم از دمپایی لا انگشتی است.

 

ویژگی‌های دمپایی مردانه خوب

راحتی و دوام هر دو مهم‌ترین مشخصات یک جفت دمپایی مردانه مناسب است. برای ارزیابی راحتی و دوام، در اینجا چند اصول اساسی آورده شده است.

گرما: اگر برایتان مهم است که دمپایی به حفظ گرمای پاهایتان کمک کند، انتخاب یک مدل دمپایی روفرشی جلو بسته بهترین انتخاب است. موادی مانند پشم و پارچه‌های نرم (به اصطلاح پنبه‌ای) برای محافظت از پاها در برابر سرما ایده آل هستند.

مقاومت آب: توجه داشته باشید که آیا دمپایی شما ضد آب است؟ به خصوص اگر قصد دارید از دمپایی برای برخی فعالیت‌های خارج از منزل استفاده کنید، به دنبال دمپایی‌های ضد آب از جنس پلاستیک یا چرم باشید.

تطبیق پذیری: توجه کنید هر نوع دمپایی کاربردی خاص دارد، برای مثال نباید از دمپایی لا انگشتی برای استفاده مداوم در خارج یا داخل از خانه استفاده کنید، یا مدل صندل دمپایی را برای زمان‌های حضور در استخر یا ساحل دریا به کار ببرید. تطبیق‌ پذیری به معنای این است که هر دمپایی برای ارائه بهترین عملکرد، باید بر اساس کاربرد خاص خود مورد استفاده قرار گیرد.

طبی: آیا قصد دارید از دمپایی خود به مدت چند ساعت در روز استفاده کنید! مهم است که دمپایی مورد نظر از قوس یا گودی کف پا پشتیبانی کند. دمپایی طبی یا مدل صندل دمپایی معمولاً از فیزیک پا به خوبی حمایت می‌کنند. پایین ترین درجه طبی بودن را دمپایی لا انگشتی دارد.

 

خرید دمپایی مردانه از فروشگاه اینترنتی پاشنه

اهداف و ارزش‌های حاکم بر وب‌سایت آنلاین پاشنه بر پایه ارائه محصولات ساخت ایران با حداکثر کیفیت و قیمت مناسب پی‌ ریزی شده است. حمایت از تولید کنندگان داخلی باعث می‌شود در عین حال که به محصولات ساخت کشور توجه شود، منجر به کاهش محصولات خارجی نیز می‌شود. پاشنه با بررسی دقیق جامعه، توانسته محصولات خود را در حوزه کفش و لوازم جانبی بر مبنای تقاضای بازار و نیازهای مردم به فروش برساند. می‌توانید باکیفیت ترین و زیباترین مدل دمپایی‌های مردانه را در وب‌سایت پاشنه مشاهده کنید.