نمایش 1–6 از 13 نتایج

کتونی و اسنیکرز مردانه

ورزشکار باشید یا نباشید! خرید کتونی و اسنیکرز مردانه به انتخاب بی چون و چرای این روزهای بسیاری از آقایان و پسران جوان تبدیل شده است. به دلیل دارا بودن تمام خصوصیات یک کتونی راحت و نرم، کتانی‌ های ورزشی به عنوان محبوب ‌ترین کفش ‌ها در نظر گرفته می ‌‍شوند.

انتخاب یک مدل که همه ویژگی ‌های یک کتانی خوب را پوشش دهد، از اهمیت بالایی برخوردار است. دوام بالا، انعطاف پذیری، سَبک بودن و زیبایی، همه این‌ها خصوصیاتی مورد در زمان خرید کتونی و اسنیکرز مردانه است.

انتخاب مدل کتانی ورزشی مردانه مناسب

در کنار ظاهر کتونی که بیشتر به علاقه شخص مرتبط می باشد، مهم است برخی موارد دیگر را در نظر بگیرید:
رویه کتانی
جنس رویه کتونی باید نرم، بادوام، قابل شستشو و دارای قابلیت تنفس کردن باشد. معمولاً رویه جلویی کفش‌ های ورزشی به صورت توری طراحی می‌ شوند، به این دلیل که از عرق کردن پاها جلوگیری کرده و به اصطلاح باعث «تنفس پاها» شود.
داخل کتانی
آستر و پوشش داخلی کفش ‌های ورزشی باید از متریال ‌های نرم ساخته شوند. به ویژه این مورد باید در پنجه پا دارای بیشترین راحتی باشد، زیرا در همین ناحیه است که کتانی به اصطلاح پا را می‌ زند.
زیره کتانی
زیره کفش های ورزشی نیز باید به خوبی در برایر ضربه، سایش و شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم باشد. همچنین زیره کتانی‌ ها باید از طریق فناوری‌ های جذب شوک طراحی شده باشند، به این معنا که فشار وارده به پاشنه، زانو و کمر را دفع کنند.

راهنمای خرید آنلاین کتونی‌ های ورزشی مردانه

امروزه به دلیل وجود مشغله های فراوان کاری و عدم داشتن وقت کافی، خرید آنلاین می ‌تواند بهترین راه ممکن برای دستیابی به محصول مورد نظر باشد. تنها با چند کلیک می توانید برای خرید کتونی مردانه، بازه گسترده ای از محصولات را در مدل ها، رنگ ها و قیمت ها مشاهده کنید.

چگونه کتانی اصل را تشخیص دهیم؟

مهم‌ترین مورد می ‌تواند بررسی ظاهری باشد، معمولاً جنس، کیفیت ساخت و نحوه دوخت کتانی های تقلبی کاملاً قابل تشخیص است.
بیشتر برندهای بزرگ کتونی های ورزشی، محصولات خود را در کشور چین تولید می‌کنند. پس اگر برچسب ساخت ویتنام بر روی کتونی مشاهده کردید، به احتمال زیاد تقلبی است.
در زیر زبانه کفش های اصل اغلب در کنار سایز، شماره سریال مخصوص وجود دارد. این شماره را می ‌توانید در سایت مرجع وارد کرده و از اصل بودن آن مطلع شوید.
جعبه کتانی های اصل اغلب دارای بارکد معتبر است، به این ترتیب با اسکن کردن بارکد می تونید مشخصات کتانی مورد نظر خود را مشاهده کنید. اگر کفش را داخل نایلون و جعبه متفرقه به شما تحویل دادند، از گرفتن آن خودداری کنید.

چگونه انواع کتونی جیر را تمیز کنیم؟

دو روش اساسی برای تمیز کردن اسنیکرز جیر وجود دارند:

استفاده از اسپری های تمیزکننده مخصوص کفش جیر
استفاده از سرکه سفید

برای این منظور نخست با استفاده از برس مخصوص نواحی لک و کثیفی سطحی را با چند بار کشیدن پاک کنید. سپس، پارچه ای تمیز را به اسپری یا سرکه سفید آغشته کرده و بر روی نواحی مورد نظر بکشید. در پایان دوباره با برس نواحی لک و کثیفی عمیق که در تاروپود جیر رفته را با حرکت های رفت و برگشتی تمیز کنید.

چگونه کتانی کهنه را نو کنیم؟

چندین روش برای این مورد وجود دارد:

استفاده از آب و مایع لباس شویی و شستشو به صورت دستی
استفاده ماشین لباس شویی
استفاده از سرکه سفید
غبارروبی روزانه کتانی با استفاده از پارچه مرطوب و تمیز
استفاده از جوش شیرین و کیسه چای برای از بین بردن بوی بد اسنیکرز
استفاده از یخ برای کندن آدامس

چگونه کتانی را تنگ کنیم؟

چندین روش برای این مورد وجود دارند:

پوشیدن جوراب ضخیم
استفاده از کفی اضافی
قرار دادن کوسن یا بالش در پشت کتونی

البته باید توجه داشت که بهترین راه انتخاب درست سایز کفش کتانی است تا به سلامت پا آسیب نزد.

چگونه کتانی پارچه ای را تمیز کنیم؟

برای این مورد می‌ توانید از سرکه سفید یا محلول سفید کننده استفاده کنید. تنها کافی است محلول یا سرکه را آغشته به پارچه تمیز کنید، سپس چندین بار بر روی نواحی کثیف بر روی کتانی بکشید. همچنین می‌ توانید از به صورت دستی و یا با ماشین لباس شویی نیز اقدام به شستن کتونی پارچه ای خود کنید.

چرا فروشگاه اینترنتی پاشنه بهترین سایت برای خرید کتونی و اسنیکرز مردانه است؟

فروشگاه اینترنتی پاشنه به دلیل ایجاد بستری تازه برای تولیدکنندگان و برندهای داخلی، توانسته خود را به یک پایگاه اصلی در فروش تخصصی کفش ایرانی معرفی کند. کتانی های مردانه و پسرانه ارائه شده در وب‌سایت پاشنه، در کنار کیفیت مناسب دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند؛ بنابراین، هر آنچه مشتریان بدان نیاز دارند را می توانند در فروشگاه اینترنتی پاشنه مشاهده و برحسب علاقه و مقدار بودجه خود خریداری نمایید.