نمایش 1–6 از 12 نتایج

کفش روزمره و راحتی زنانه
جای هیچ تردیدی نیست خرید کفش روزمره زنانه ضرورتی اجتناب ناپذیر است. به این دلیل که این کفش ها مدت زمان زیادی در پای شما قرار دارند. اینکه هر روز برای حضور در محل کار و یا دانشگاه و یا انجام فعالیت هایی که نیاز به پیاده روی زیادی دارند، مجبور به پوشیدن کفش های نامناسب هستید؛ ما به شما می گوییم دیگر نگران نباشید! کفش راحتی زنانه دقیقاً همان چیزی است که انتظارش را دارید. این کفش ها ویژگی ها و مشخصاتی دارند که به خوبی از پا پشتیبانی کرده و رضایت کاربر در طولانی مدت برآورده می‌ کنند. خُب، برای شناخت بیشتر کفش راحتی و روزمره زنانه، ادامه این مطلب را بخوانید.
ویژگی های یک کفش راحتی مناسب

انعطاف پذیری و نرمی مهم‌ترین ویژگی های یک کفش راحتی هستند.
کفش خوب باید به راحتی با دست خم شود.
رویه کفش باید ای کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد.
زیره کفش باید در برابر شرایط آب و هوایی و ناهمواری های زمین مقاوم باشد.
داخل کفش باید نرم و بسیار راحت بوده و باعث ناراحتی فرد نشود.
نحوه دوخت و اتصال قسمت های مختلف کفش باید در نهایت کیفیت انجام گرفته باشد.
قسمت باکس پنجه باید از عرض و ارتفاع خوبی جهت حرکت دادن انگشتان پا برخوردار باشد.
قسمت دهانه کفش باید دارای بالشتک های بسیار نرم باشد تا از مچ پا به خوبی حمایت کند.
کفش راحتی خوب باید به خوبی تمام قسمت های پا را پوشش دهد، بدون آنکه پا را تحت فشار قرار دهد.
زیره کفش باید فشار وارده از سطح زمین سخت را جذب کند.
کفش روزمره زنانه خوب باید بتواند از رطبت داخل کفش را کاهش داده و باعث تنفس پاها شود.
قوس و گودی کف پا باید از طریق کفش مناسب پشتیبانی شود.
کفش باید در راستای ارگونومیک و فیزیک پا طراحی شود.
انداز پاشنه مناسب کفش باعث راحتی بیشتر در راه رفتن می ‌شود، این مورد برای بانوان و دختران جوان باید حداقل به اندازه 3 سانتی متر باشد.

چه کفشی برای استفاده روزمره افراد مناسب است؟
بهترین کفش برای کاربردهای روزانه، کفش طبی یا ورزشی مناسب است. این کفش ها به خوبی از پاها پشتیبانی می‌ کنند و از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند. به طور کلی، میزان راحتی کفش رابطه مستقیمی با سلامت پاها دارد، کفش هایی که در قسمت پنجه و پشت پا ایجاد تاول، درد و یا تورم می‌کنند، به هیچ عنوان مناسب استفاده های روزانه نیستند. یک نمونه می‌تواند کفش های پاشنه بلند باشند که از ارگونومیک پاها به خوبی حمایت نمی کنند. کفش تخت یا کالج نیز به دلیل نداشتن اندازه پاشنه مناسب، نمی تواند ویژگی های یک کفش روزمره مناسب را دارا باشد.
کفش راحتی برای پیاده روی اربعین از کجا بخریم؟
در اربعین حسینی بسیاری از زائرین با علاقه فراوان پا به مسیر طول و دراز رسیدن به حرم سالار شهیدان می گذارند، نیاز به کفش مناسب دارند. به همین دلیل پوشیدن کفش راحتی یا روزمره مناسب می ‌تواند برای این منظور بسیار ضروری و مهم باشد. کفش راحتی تن تاک، کفش راحتی طبی یا کتونی ورزشی زنانه، برای این مورد می ‌تواند گزینه مناسب تری باشد.
برای پیاده روی های طولانی مدت چه کفشی بپوشیم؟
همان‌طور که در بالا کردیم، یک کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی مدت، مدلی که دارای تمام ویژگی های یک کفش خوب را دارا باشد. این کفش باید از فیزیک پاها حمایت کرده و مطابق بر خواسته های فردی باشد. برای بانوانی که دچار صافی کف پا هستند و یا گودی کف پای آن‌ها بیش از اندازه دارند، کفش باید بتواند تعادل و ثابت کاربر را به خوبی حفظ کرده و این مشکلات را تا حدود بسیاری برطرف کند.
انتخاب فروشگاه اینترنتی پاشنه برای خرید کفش روزمره و راحتی زنانه
بهترین مرجع تخصصی خرید آنلاین کفش ایرانی، پاشنه است، می پرسید چرا؟ باید بگوییم این وب‌سایت آنلاین به دلیل ارزش گذاری بر تولید داخل و حمایت از برندهای ایرانی، موفق به ارائه انواع گسترده ای از کفش های راحتی برای عموم مردم شده است. این کفش ها دارای کیفیت بالا و قیمت بسیاری مناسب هستند، به طوری که جهت خرید کفش زنانه ارزان و مشاهده جدیدترین مدل کفش های راحتی شیک زنانه، می توان با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی پاشنه اقدام به خرید کرد.