نمایش 1–24 از 34 نتایج

روزمره و راحتی

کفش زنانه برنا

160,000 تومان
350,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش زنانه بوفو چرم 400

360,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش چرمی زنانه بوفو 404

315,000 تومان
295,000 تومان
450,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش زنانه بوفو چرم 384

305,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش زنانه بوفو چرم 406

340,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش چرمی زنانه 390

315,000 تومان

روزمره و راحتی

کفش چرمی زنانه بوفو 421

340,000 تومان
360,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

روزمره و راحتی

کفش زنانه بوفو چرم 354

340,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

روزمره و راحتی

کفش زنانه بوفو چرم 508

305,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
220,000 تومان

جدیدترین کفش های چرم زنانه

کفش های چرمی زنانه یکی از بهترین انواع کفش های راحتی برای خانم ها به حساب می آیند. کیفیت این نوع کفش ها به نسبت قیمت و مقاومت بالایی که دارد بسیار مناسب است به گونه ای که شما با خرید یک جفت کفش چرم زنانه تا سال ها خیال خود را بابت داشتن یک کفش با کیفیت راحت خواهید کرد. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد این کفش راحت و زیبا و روش نگهداری آن در طولانی مدت بیشتر صحبت کنیم.

آیا کفش چرم جا باز می‌کند؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه هایی که خانم ها برای خرید کفش چرمی دارند این است که این کفش ها پس از خرید جا باز می کند یا خیر! در نظر داشته باشید که کفش های چرم زنانه بعد از استفاده کوتاه مدت در قسمت پنجه کمی جا باز می کنند. پس اگر در هنگام خرید کفش چرم زنانه کمی احساس ناراحتی داشتید، دچار نگرانی نشوید؛ چرا که با گذشت زمان کفش شما به پا خواهد نشست و جای خود را حفظ خواهد کرد.

چگونه کفش چرم جیر را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن کفش چرم زنانه تنها کافی است از یک دستمال مرطوب لطیف استفاده کنید و به آرامی آن را به سطح کفش بمالید تا تمیز شود. در نظر داشته باشید که برای تمیز کردن این نوع کفش ها به هیچ عنوان از دستمال های زبر استفاده نکنید چرا که موجب به وجود آمدن خط و خش در سطح کفش شما خواهد شد.

یکی دیگر از راه های تمیز کردن کفش های چرم زنانه این است که ابتدا با یک دستمال مرطوب سطح آن را تمیز کنید سپس به وسیله کارد کره خوری لکه های سخت را به آرامی از آن جدا کنید. در نظر داشته باشید که برای پاک کردن و از بین بردن این لکه ها به هیچ عنوان نباید از فشار خاصی استفاده کنید چرا که هر فشار بی دلیل موجب آسیب رسیدن به کفش خواهد شد.

اگر لکه هایی مانند آدامس به سطح کفش چرم شما چسبید کافی است کفش را درون کیسه ای در بسته قرار دهید و برای مدت 20 تا 30 دقیقه آن را در فریزر قرار دهید. این حرکت به راحتی باعث می شود لکه سخت آدامس از کفش شما کنده شود. درحالت کلی سعی کنید از استفاده سیم ظرف‌شویی، اسکاچ های سخت، چاقوهای برنده برای تمیز کردن کفش چرم پرهیز کنید.

پس از تمیز کردن اولیه کفش چرم می توانید از انواع واکس متناسب با رنگ کفش استفاده نمایید.

چگونه کفش چرم را واکس بزنیم؟

برای واکس زدن کفش چرمی تنها کافی است واکس مرغوب و مناسب با رنگ کفش را انتخاب کنید. اگر برای خرید واکس تمایل به صرف هزینه زیاد نیستید پیشنهاد می کنم از واکس های ارزان قیمت ایرانی استفاده کنید. این نوع واکس ها بوی خوشایندی ندارد اما قدرت زیادی برای برق انداختن کفش های چرم دارند و به خوبی از جنس کفش شما مراقبت می کند.

برای واکس زدن به کفش های چرم تنها کافی است پد مخصوص آن را به واکس آغشته کنید و به آرامی به سطح کفش بزنید.

چگونه کفش چرم خشک را نرم کنیم؟

بیشتر کفش های چرمی که حالت خشک دارند از چرم طبیعی تولید نشده اند. برای همین در هنگام خرید حتماً به طبیعی بودن جنس چرم کفش خود دقت کنید و کفشی استاندارد و مطابق با سلیقه خود را انتخاب کنید.

رنگ مناسب برای کفش های چرم زنانه کدامند؟

بیشتر خانم های کارمند برای انتخاب رنگ یک کفش چرم مناسب دچار شک می شوند. در نظر داشته باشید که رنگ های مشکی، قهوه و سرمه ای مهم ترین و معروف ترین رنگ کفش های چرم به حساب می آیند اما اگر شما قصد دارید تنها یک کفش چرم بخرید و تا مدت ها از آن استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتماً یک کفش مشکی رنگ انتخاب کنید تا بتوانید با هر تم رنگی لباس از آن استفاده کنید و خوش بدرخشید.

خرید کفش چرم زنانه از فروشگاه اینترنتی پاشنه

فروشگاه اینترنتی پاشنه به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین کفش دارای انواع مختلفی از کفش های چرم زنانه و زیبا است. پس برای خرید کفش چرم اصل تنها کافی است به فروشگاه اینترنتی پاشنه سربزنید.