نمایش یک نتیجه

صندل و پاپوش روفرشی زنانه

اگر در کمد لباس خود یک جفت صندل و پاپوش روفرشی زنانه خوشگل کم دارید، پس سریعاً برای خرید آن‌ها دست به کار شوید. پوشیدن صندل در تابستان نه تنها مطابق بر استایل تابستانه است، بلکه نشان دهنده روحیه شاد بانوان و دختران جوان است. حتی برخی از مدل‌ های صندل زنانه ماهیتی مجلسی دارند و مناسب مراسم و مهمانی ها هستند. همچنین، برای تمیز ماندن و زیبایی پاها در محیط خانه، یقیناً به خرید روفرشی و پاپوش زنانه نیاز خواهید داشت. اینکه بدانید چه نوع صندلی مناسب شما است و در بازار کدام از آن‌ها به فروش می رسند، به ادامه مقاله توجه کنید.

انواع صندل زنانه

صندل پاشنه بلند: این صندل به دلیل داشتن پاشنه، مناسب استفاده در مراسم و مجالس است. معمولاً از طریق یک بَند سگک دار به پشت پا بسته و سفت می ‌شود. اندازه پاشنه بر حسب علاقه فرد تعیین می ‌شود. بهتر است از این صندل تنها در مراسم استفاده کنید، زیرا تعادل و راحتی زیادی ندارد.

صندل گوه‌‌ ای: این صندل پاشنه دار بوده، ولی قسمت زیره کفش به طور کامل پر شده است؛ بنابراین، وقتی از کار به صندل نگاه می ‌کنیم، زیره صندل شکلی مثلثی و توپُر دارد. این مدل نسبت به صندل پاشنه بلند، تعادل و ثبات بیشتری را برای کاربر فراهم می‌ کند.

صندل تخت: این صندل زیره کاملاً تخت و صافی دارد، به همین دلیل بیشتری تعادل و ثابت را به ارمغان می آورد. از نظر مدل ممکن است سطح پوشش رویی زیاد یا کمی داشته باشد. به هر شکل، این مدل استایلی کاملاً اسپرت دارد.

صندل گلادیاتور: از جمله صندل های فانتزی که این روزها در بین دختران محبوب شده است، صندل گلادیاتور می باشد. شکل ظاهری این صندل شبیه صندل تخت است، ولی نحوه بسته شدن آن با استفاده از بَند بلند به دور مچ و ساق پا صورت می ‌گیرد.

جنس های متنوع صندل زنانه

چرم طبیعی: از چرم طبیعی اغلب به عنوان بهترین متریال ساخت صندل زنانه یاد می ‌شود. دلیل این موضوع را می توان به طول عمر و جذابیت بالای این نوع چرم نسبت داد. صندل زنانه چرم همچنین به دلیل نرمی، در هنگام راه رفتن راحتی بسیاری را برای بانوان فراهم می‌کند.

چرم صنعتی: این چرم که با استفاده از تکنولوژی های جدید تولید می‌ شود، اغلب با نام چرم مصنوعی می شناسند. امروزه کیفیت ساخت این چرم به قدری افزایش یافته است که بسیار از معایب چرم طبیعی مانند نفوذ پذیری در برابر آب را هم برطرف کرده است.

جیر: از این متریال نیز برای تولید صندل استفاده می‌ شود، به طوری که باعث افزایش زیبایی و جذابیت آن می‌ شود. با این حال، تمیز کردن صندل جیر می ‌تواند مهم‌ترین عیب این نوع متریال باشد، ولی می توانید از اسپری تمیز کننده مخصوص کفش جیر استفاده شود. برخی از مدل‌های صندل زنانه ترک از جنس جیر ساخته شده اند که بسیار شکیل هستند.

اصول پوشیدن صندل زنانه

محدودیتی برای استفاده از صندل وجود ندارد، فقط ضروری است در محل کار از پوشیدن صندل خودداری کنید. صندل پاشنه بلند با شلوار جین به همراه مانتو کُتی و حتی لباس شب ست است.

از صندل گوه ای و تخت بهتر است با استایل اسپرت استفاده شود، پوشیدن شلوار جین یا پارچه ای گشاد مناسب با هر دو این صندل ها ست است. با مدل صندل گلادیاتور، به دلیل بسته شدن بَند آن به دور ساق و مچ پا، ضروری است از شلوار کوتاه برای نمایان شدن زیبایی صندل بهره کنید.

ویژگی های یک صندل مناسب و راحت

  • استفاده از متریال باکیفیتی همانند چرم طبیعی منجر به تولید صندلی نرم و منعطف می‌ شود.
  • هیچ قسمتی از صندل نباید باعث ایجاد درد، تاول و تورم شود؛ این مورد نیز به جنس صندل مربوط می‌ شود.
  • پاشنه صندل را بر اساس میزان راحتی و نوع موقعیت (مراسم رسمی یا موقعیت اداری) انتخاب کنید.
  • بند صندل باید به خوبی بر اساس اندازه مچ پا، قابلیت تنظیم (تعداد سوراخ های بیشتر روی بَند) داشته باشد.
  • زیره صندل باید دارای مقاومت بسیار بالایی باشد.
  • کفی صندل باید باعث عدم لغزش پا در هنگام عرق کردن شود.
  • صندل باید بتواند بیشتر قسمت های پا را به خوبی پوشش دهد و لغزیدن پا دورن کفش جلوگیری کند.

فروشگاه اینترنتی پاشنه فضایی برای خرید انواع صندل زنانه

حمایت از تولید داخل و توجه به برندهای ساخت ایران، رویکرد اصلی وب‌سایت اینترنتی پاشنه است. کلیه محصولات این فروشگاه، همگی تولیدات داخل هستند. در واقع ارزش های اصلی پاشنه بر مبنای ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب بنا گشته است. به همین ترتیب، برای خرید صندل زنانه ارزان، پاپوش زنانه و روفرشی زنانه، تنها کافی است نام «پاشنه» را در خاطر خود ثبت کنید.